museum-digital
CTRL + Y
uk
Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen Гончарство [АП-12195 Г-1061]
Глечик (гледчик) (Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Lviv Skansen CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Lviv Skansen / фото Руслана Сірого (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Глечик (гледчик)

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Глечик (локальна назва - гледчик) - декоративно-ужитковий посуд, випалений з глини (збанок на воду). Низький, помірно випуклий тулуб звужений до дна. Шийка пряма, широка; вгорі вінце відзначене незначним виступом. Має носик. Від середини шийки до верху тулуба тягнеться ручка. Підполивний розпис по побілці коричневою, зеленою та брунатно-сірою ангобами: по тулубу смуга ромбів, між якими є по два кільця. На шийці смуга зубців із закрутками між ними. Розпис на шийці темніший. Час виготовлення - середина ХХ ст.

Матеріал/Техніка

Глина / Випалено

Розміри

18 х 8 х 6

Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen

Об'єкти з: Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького / Lviv Skansen – музей просто неба, заснований у 1971 році. Від часу...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.