museum-digital
CTRL + Y
uk
Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen Гончарство [АП-12122 Г-1037]
Глечик (Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Lviv Skansen CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Музей народної архітектури і побуту у Львові ім. Климентія Шептицького, Lviv Skansen / фото Руслана Сірого (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Глечик

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Глек (збанок) - декоративно-ужитковий посуд, випалений з глини. Дно мале, тулуб досить високий і помірно випуклий. Шийка майже пряма, висока, широка, з носиком. Від верху шийки до верху тулуба тягнеться ручка. Зовні по всій площині підполивний ритований розпис по темно-коричневій обливці, по тулубу основна широка орнаментальна смуга ромбів у поєднанні з квітковим орнаментом, вгорі на переході до шийки - кривулька і крапки. По шийці безперервний ряд еліпсів. Кольори ангоби - білий, коричневий, блідо-зелений, жовтий.

Матеріал/Техніка

Глина / Гончарний круг, обливка, малювання, полива, випал

Розміри

25 х 12 х 7,5 см.

Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen

Об'єкти з: Музей народної архiтектури i побуту у Львовi iм. Климентiя Шептицького / Lviv Skansen

Музей народної архітектури і побуту у Львові імені Климентія Шептицького / Lviv Skansen – музей просто неба, заснований у 1971 році. Від часу...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.