museum-digital
CTRL + Y
uk
Національний музей історії України Пам’ятки образотворчого мистецтва Гравюри та літографії Філокартія [ГрЛ-3804]
Картка поштова "Полтава. Кафедральный соборъ. Крестовоздвиженскій монастырь" [Полта� (Національний музей історії України CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Національний музей історії України (CC BY-NC-SA)
1 / 2 Попередні<- Далі->

Картка поштова "Полтава. Кафедральный соборъ. Крестовоздвиженскій монастырь" [Полтава. Кафедральний собор. Хрестовоздвиженський монастир]

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

На титульній стороні в лівій частині розташовано зображення трьохярусної дзвіниці, за якою можна бачити маківки собору в київському стилі. По боках дзвіниці зображено кілька невисоких, вкритих листям дерев.
В правій верхній частині розміщено ще одне зображення на якому на передньому плані зображено вкриту солом'яним дахом хату-мазанку за плетеним тином, праворуч від якої дві прибудови. За хатою - високий зелений пагорб, на якому стоять будови монастиря: братський корпус, будинок настоятеля, трапезна церква, Воздвиженський собор та дзвіниця. Права частина пагорба вкрита деревами. Обидва зображення підписані в нижній частині.
На звороті вгорі напис: "Всемірный почтовый союзъ. Россія / Union postale universelle. Russie/ Открытое письмо – Carte postale" ["Всесвітній поштовий союз. Росія/ Відкритий лист"]. Під написом 5 горизонтальних пунктирних ліній. Внизу надруковано: "На этой стороне пишется только адресъ" [На цій стороні пишеться лише адреса]. По лівому обрізу вміщено назву видавництва: "Hermann Poy, Dresden". По правому обрізу присутній текст в 4 рядки.

Матеріал/Техніка

Папір / фототипія

Розміри

Висота: 8,9 mm, Ширина: 14 mm

Карта
Національний музей історії України

Об'єкти з: Національний музей історії України

Національний музей історії України (МІСТ) ілюструє історію України від найдавніших часів до сьогодення. Це один із провідних музеїв України. У його...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.