museum-digital
CTRL + Y
uk
Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка Меморіальний фонд [ВСК-05-100]
Книга: Проблемы современной космогонии, 1972 (Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга: Проблемы современной космогонии, 1972

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Колективна монографія у котрій, у доступній формі, розглядається ряд важливих космогонічних проблем: значення для космогонії нестаціонарних об'єктів у Всесвіті, результати та проблеми зоряної космогонії, теорії надщільних небесних тіл, проблеми космогонії Сонячної системи, сучасного стану космогонічної теорії. Окрему увагу приділено викладенню сформульованих у Бюроканській астрономічній обсерваторії принципово нових космогонічних уявлень про потужні вибухові процеси у Всесвіті як закономірні фази космічної еволюції, про виникнення зорь та зоряних систем у результаті фрагментації щільної та надщільної речовини , а також думок про можливі ролі нестаціонарних процесів у еволюції Сонячної системи.

Автори:
Амбарцумян Віктор Амазаспович,
Всехсвятський Сергій Костянтинович,
Казютинський Вадим Васильович,
Мирзоян Людвик Васильович,
Саакян Гурген Серобович.

Видання здійснене Головною редакцією фізико-математичної літератури видавництва "Наука"

Матеріал/Техніка

папір, картон, бумвініл/ типографський друк

Розміри

довжина 205, ширина 138, висота 23 (мм), 472с.

Створено Створено
1972
Наука
Москва
[Відношення до часу] [Відношення до часу]
1972
1971 1974
Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Об'єкти з: Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Музей зберігає - матеріальні свідчення історії науки, різних галузей астрономії, приладобудування та суміжних напрямків, - краєзнавчі та...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.