museum-digital
CTRL + Y
uk
Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця” [ОрМ-43]
Польська військова державна нагорода "Партизанський Хрест" (пол. Krzyż Partyzancki) (Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця” CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця” / Діна Коляденко (CC BY-NC-SA)
1 / 3 Попередні<- Далі->

Польська військова державна нагорода "Партизанський Хрест" (пол. Krzyż Partyzancki)

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Партизанський Хрест (пол. Krzyż Partyzancki) — польська військова державна нагорода, що вручалась у 1945—1999 р.р. за участь у партизанському русі під час Другої Світової війни.
Знак «Партизанського Хреста» являє собою рівнобічний хрест розміром 38 × 38 мм з орнаментованою облямівкою. На аверсі посередині знаходиться зображення орла, а на променях хреста напис: ZA — POLSKĘ — WOLNOŚĆ — i LUD («За — Польщу — Свободу — і Народ»). На реверсі на горизонтальних променях напис PARTYZANTOM («Партизанам»), на верхньому вертикальному промені дата «1939», на нижньому — «1945».

Хрест виконаний з позолоченої бронзи. Стрічка й планка — темнозеленого кольору, 35 мм завширшки, з чорними смужками шириною 7 мм по боках, розташованими у 2 мм від крайок.

Матеріал/Техніка

Позолочена бронза

Розміри

38 × 38 мм

Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця”

Об'єкти з: Національний історико-архітектурний музей “Київська фортеця”

Національний історико-архітектурний музей «Київська фортеця» є правонаступником музею «Косий капонір», який був заснований в 1930 році як філіал...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.