museum-digital
CTRL + Y
uk
Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова Олеографії, Літографії [OL- 1342/13 Вст. 31204]
OL-1342-13 Вст.31204 (1) OL-1342-13 Вст.31204 (Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова / Сошніков Ігор Андрійович (CC BY-NC-SA)
1 / 2 Попередні<- Далі->

«Портрет Федора Антоновича Бруні», з добірки літографій “Малюнки Тараса Шевченка”

Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Літографія на білому аркуші з широкими полями, однобічна. У центрі розташована ілюстрація картини Тараса Григоровича Шевченка – «Портрет Федора Антоновича Бруні».

Фідельйо Бруні, або Федір Антонович Бруні (італ. Fidelio Bruni; 10 червня 1799, Мілан – 11 листопада 1875) – російський художник італійського походження, академік Петербурзької академії мистецтв (з 1834), ректор (1855-1871). Автор картин на історичні та біблійні теми.

Малюнок на білому папері, однобічний. Містить погрудне зображення чоловіка середнього віку, тулуб і обличчя у три чверті ліворуч, на голові темне волосся зачесано з пробором по центру. Чоловік вдягнутий у темний піджак, білу сорочку, на шиї – темна краватка.
Нижче під портретом вигравірувано: Федоръ Антоновичъ Бруни.

Зі зворотного боку літографії – інвентарні номери, нанесені чорною тушшю, чорною пастою від кулькової ручки та графітовим олівцем.

Матеріал/Техніка

Папір крейдований/друк кольоровий

Карта
Введено в експлуатацію Введено в експлуатацію
1911
Друкарня "Сириус"
Санкт-Петербург
[Відношення до часу] [Відношення до часу]
1911
1910 1916
Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова

Об'єкти з: Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова

Харківський історичний музей імені М. Ф. Сумцова — один з найбільших музеїв України з давньою історією, провідний культурний центр Слобожанщини та...

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.