Телеграма, надіслана Івану Франку з нагоди 25-літнього ювілею творчої праці з Тернополя. Телеграма № 2874. Напис: "za 25 litnu praciu i pozertwowanie szlemo tonbi nasz wylykyi borcze szczere spasbih bory sia nasz geniju skriplaj naszi syly = rusko ukrainski diwczata w ternopolu" (за 25 літню працю і пожертвованія шлемо тобі, наш великий борче, щире спасибіг. Бори ся, наш генію, скріпляй наші сили = русько-украінські дівчата в Тернополі)
en