Телеграма, надіслана Івану Франку з нагоди 25-літнього ювілею творчої праці від мешканців села Пробіжна Тернопільської області. Телеграма № 90. 1898 рік. Напис: "radykaly z tourtenkoho szlut newtomymomu siaczewey slowf proswity i woli szczyre spasybi za wkazanie dorohoy do prawdywoho postupi i oswiadomlenia" (радикали з Туртенкого шлють невтомимому сіячеві слова просвіти і волі щире спасибі за вказані дороги до правдивого поступу і осведомленія)
en