museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція видань з історії космонавтики [Нд-6313]
Книга "Історія ракетно-космічної науки і техніки України№ під ред. В.П. Горбуліна, 221 (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга "Історія ракетно-космічної науки і техніки України" під ред. В.П. Горбуліна, 2021

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

В колективній монографії висвітлено основні результати, одержані українськими ракетниками: чотири покоління бойових ракет і ракетних комплексів, ракети-носії для запуску космічних апаратів та самі космічні апарати. Вперше у науковий обіг запроваджено нові імена та факти, архівні документи, матеріали та постанови Уряду, чим позбавлено багатьох "білих плям" ракетно-космічної історії. Долучено історичний світовий контекст. В додатку перелік основних підприємств, які брали участь у створенні ракетно-космічної техніки України, біографічний словник про провідних діячів ракетно-космічної галузі України, інформація про лауреатів премії імені М.К.Янгеля, хронологія основних подій і фактів у галузі ракетно-космічної науки та техніки, каталог музеїв ракетно-космічної техніки України.
Книга подарована Музею 14,04,2023 одним з авторів, Кузнєцовим Е.І.

https://kpi.ua/2023-kp3-ntb

Матеріал/Техніка

папір, картон/типографський друк

Розміри

ширина 17 см, висота 24,5 см, 546 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.