museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція відділу історії авіації та космонавтики [ІКП-008]
Інструкція з попереднього тренування операторів у виробі "Орлан-Д" (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Інструкція з попереднього тренування операторів у виробі "Орлан-Д"

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Детальна інструкція випробувань скафандру для космонавтів "Орлан-Д". Скафандр «Орлан» — тип космічного скафандра, створений в СРСР для здійснення безпечного перебування і роботи космонавта у відкритому космосі. Був розроблений НВП «Зірка», зазнав декілька модифікацій і удосконалень. Спеціально для обслуговування станцій «Салют-6» та «Салют-7» була розроблена модифікація «Орлан-Д». Використовувалася ця модель з 1977 по 1984 роки.
Інструкція включає правила перевірки системи скафандра, одягання спорядження, тацію переходу на автономне джерело енергії та послідовність тренувань.

Матеріал/Техніка

папір/ ризограф-копія

Розміри

ширина 19 см, висота 26 см, 7 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.