museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція видань з історії космонавтики [ІК-184]
Книга Гапонов В.А., Железняков А.Б. "Станция "МИР": от триумфа до...", 2006 (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга Гапонов В.А., Железняков А.Б. "Станция "МИР": от триумфа до...", 2006

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Видання присвячене 20-літтю запуску базового блоку та 5-літтю затоплення станції у водах Тихого океану. Розповідає про будову самої станції, особливості її конструкції, про фахівців які забезпечували її функціонування на Землі і в космосі. Охоплює історію створення в 1976 р., починаючи з розробок удосконалених довготривалих орбітальних станцій № 7 та № 8. Зазначені основні елементи орбітального комплексу "Мир", його нові можливості в порівнянні з попередниками. Описані польоти на "Мир", починаючи з першої експедиції в 1986 р. Наведено таблицю пілотованого життя орбітального комплексу з переліком екіпажів та основних робіт та подій, виходи у відкритий космос та задачі, які вирішувалися при цьому, стикування з космічними апаратами, результати досліджень, проведені на ОК "Мир", процес виведення комплексу з експлуатації.

Матеріал/Техніка

папір, картон/ типографський друк

Розміри

ширина 14.5 см, висота 20.5 см, 159 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.