museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція видань з історії космонавтики [ІК-195]
Книга Левченко И.Ф., Болысов А.И., Фадеев А.С., Жителев А.А. "Космодромы мира: история, со� (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга Левченко И.Ф., Болысов А.И., Фадеев А.С., Жителев А.А. "Космодромы мира: история, состояние, перспективы", 2012

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Подано короткий опис космодромів світу, зазначено обсяг робіт, виконаних на них за час їхнього існування, кількість запусків орбітальних засобів. Описано космодроми Австралії, Бразилії,Ізраїлю, Індії, Іраку, Ірану, Італії, Китайської Народної Республіки, Корейської Народно-Демократичної Республіки, Республіки Корея, Республіки Казахстан, Російської Федерації, Сполучених Штатів Америки, Франції, Японії. В додатках розміщені переліки орбітальних запусків з космодромів світу станом на 1.01.2012. Зазначено перелік використаних джерел з інформацією про космодроми.

Матеріал/Техніка

папір, картон/ типографський друк

Розміри

ширина 18 см, висота 25 см, 311 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.