museum-digital
CTRL + Y
uk
Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка [ССШСЗ-05-106]
Книга "Первое космическое десятилетие. 1957-1967", 1968 (Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга "Первое космическое десятилетие. 1957-1967", 1968

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

У виданні з підзаголовком "Успіхи СРСР в дослідженні космічного простору", підготовленому Інститутом історії природознавства та техніки АН СРСР подано коротку історію розвитку ідей навколоземних та міжпланетних перельотів та різних напрямків наукових досліджень з використанням штучних супутників Землі та космічних апаратів. Розглянуто дослідження верхньої атмосфери, іоносфери та метеорологічних факторів, радіаційних поясів Землі, космічних променів, магнітних полів Землі та планет, Місяця, плазми в міжпланетному просторі, короткохвильового випромінювання Сонця, космічної біології та медицини. Наведено основні підсумки космічного десятиліття та досвід оптичних спостережень штучних супутників Землі. В додатку перелік радянських супутників і космічних апаратів та їхні характеристики.

Матеріал/Техніка

папір, картон/ типографський друк, суперобкладинка

Розміри

ширина 17.5 см, висота 23 см, , 558 с

Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Об'єкти з: Астрономічний музей Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Музей зберігає - матеріальні свідчення історії науки, різних галузей астрономії, приладобудування та суміжних напрямків, - краєзнавчі та...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.