museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція видань з історії космонавтики [ІК-052]
Книга Дормидонтов А.Г. "К звёздам сквозь тернии. Академик В.Н. Челомей", 2004 (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга Дормидонтов А.Г. "К звёздам сквозь тернии. Академик В.Н. Челомей", 2004

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Видання присвячене 90-річчю академіка В.М. Челомея та показує багатогранність його таланту, життя і творчість конструктора в складних умовах дійсності 40-х - 80-х років ХХ сторіччя. В книзі описано його дитячі роки та шлях до науки, становлення вченого, конструювання літака-снаряду та крилатих ракет для військових моряків, перші кроки до космічних досліджень, важкі ракети та місячна програма, створення орбітальних станцій та транспортних кораблів постачання. В додатках наведені нереалізовані проекти В.М. Челомея, спогади про нього сучасників та дітей, біографічні довідки.
Книга підготовлена в Державному політехнічному музеї НТУУ "КПІ"

Матеріал/Техніка

папір, картон/ типографський друк

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.