museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Колекція видань з історії космонавтики [ІК-026]
Книга "Летопись космической эры. 1962. Часть ІІ", 2006 (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Книга "Летопись космической эры. 1962. Часть ІІ", 2006

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Укладачі А.Б.Железняков, В.Н.Куприянов, В.В.Лебедев, Пригачов Т.В. у виданні описують досягнення в галузі пілотованої космонавтики Видання побудоване за хронологічним принципом, охоплює період вересня - грудня 1962 року.
Видано в серії "Історія освоєння космосу". В кінці книги розміщено іменний вказівник та вказівник назв підприємств, організацій, полігонів та ракетних підрозділів, які згадуються в тексті. В додатках розміщено також позначення зразків радянскої ракетно-космічної техніки та перелік радянських ракетних двигунів, назви ракет США та їхнє позначення, назви підприємств оборонного комплексу Росії та країн СНД. Додаються також джерела інформації.

Матеріал/Техніка

папір/ типографський друк

Розміри

ширина 14,5 см, 20,5 см, 276 с.

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.