museum-digital
CTRL + Y
uk
Державний політехнічний музей імені Бориса Патона Періодичні видання [ПВ-004]
Видання Вергунов В.А., Войтюк Д.Г., Мудрук О.С., Шквира З.А. "К.Г.Шіндлер", 2004 (Державний політехнічний музей імені Бориса Патона CC BY-NC-SA)
Походження/Права: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона (CC BY-NC-SA)
1 / 1 Попередні<- Далі->

Видання Вергунов В.А., Войтюк Д.Г., Мудрук О.С., Шквира З.А. "К.Г.Шіндлер", 2004

Написати нам Цитувати цю сторінку Докладніше про це зібрання (документ) (PDF) Канонічна версія (запис) Розрахувати відстань до вашого поточного місцезнаходження Додати до порівняння Графічний вигляд

Опис

Видання із серії "Славетні імена Київського політехнічного інституту" присвячене відновленню інформації про наукову долю одного із творців історії сільськогосподарської науки і техніки України, професора Київського політехнічного інституту Камілла Гавриловича Шіндлера. Змальовано його портрет як науковця, конструктора, педагога й організатора випробувальної справи. Описано основні віхи життєвого та творчого шляху К.Г.Шіндлера від дитячих років. Наведено перелік основних праць професора, виділено його зусилля з започаткування системи випробування сільськогосподарської техніки.
Видання підготовлене Державним політехнічним музеєм

Матеріал/Техніка

папір/ типографський друк

Розміри

ширина 14,5 см, висота 20 см, 30 с

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Об'єкти з: Державний політехнічний музей імені Бориса Патона

Державний політехнічний музей імені Бориса Патона при Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського є одним з найбільших українських...

Зв'язатися з інституцією

[Стан інформації: ]

Примітки щодо використання та цитування

Наведена тут текстова інформація може використовуватися безкоштовно з некомерційною метою за умови вказівки джерела. (Creative Commons Lizenz 3.0, by-nc-sa) Будь ласка, вказуйте як джерело не тільки інтернет-представництво, а й назву музею. Права на зображення вказані під великими зображеннями (які доступні під час натискання на маленькі зображення). Якщо не вказано нічого іншого, діють ті самі правила, як і до текстової інформації. Будь-яке комерційне використання тексту чи зображення потребує узгодження з музеєм.