Лист з фронту Тютюнника Костянтина Макаровича - воїна 529 стрілецького полку 163 Роменсько-Київської стрілецької дивізії, уродженця с. Переволочна Прилуччині. Загинув на фронті під час ІІ світової війни.
Лист написаний на аркуші паперу олівцем від руки. Містить штемпель військової цензури та печатку пошти СРСР. Складений трикутником.
08.05.1944 р.
Папір пожовк, в плямах, затертий на згинах
Копія листа.
Написано 8.5.44 года
Пишу тому, кто радий серцю моему.
Доброго здоров’я Мамо і уляно. Я пока жив і здоров того і вам желаю. Я сичас од вас не получаю пісьом до знаю, що вам ніколи садите картонку. Я проживаю так собі. Бачу Миколу М. кожен день. Тепер я вас прошу пропишіть про свое хазяйство пропишіть чи Груши цвітуть і яка цвіте, а яка ні.
Дуже жалько вас. Ну пока досвіданія Мамо. Жду отв. як сол. лета.
Костя Мати Уля
en